Paź 31

2 listopada biuro Silva jest nieczynne

Informujemy, że w dniu 2 listopada 2018 roku nasze biuro będzie nieczynne. Zamówienia będzie można składać od poniedziałku, 5 listopada.
Paź 10

Polecany produkt: kontroler XHCC

XHCC to ekstra duży kontroler grzewczy lub solarny, przeznaczony do rozbudowanych i złożonych systemów grzewczych z wieloma źródłami ciepła.
Wrz 30

Usługi OEM – produkcja urządzeń elektronicznych pod Twoją marką

Usługi OEM w Silva, czyli produkcja urządzeń elektronicznych do systemów grzewczych, solarnych oraz grup pompowych pod Twoją marką. Na czym to dokładnie polega i jakie są zalety takiej współpracy?
Wrz 04

Polecany produkt: regulator STDC

Regulator STDC z dwoma czujnikami temperatury umożliwia kontrolować zarówno systemy solarne jak i tradycyjne systemy grzewcze.
Sie 27

Polub nasz fanpage, aby dołączyć do społeczności Silva na Facebooku

Bądźcie na bieżąco z nowościami w Silva! Polubcie nasz fanpage na Facebooku, aby jako pierwsi dowiadywać się o nowościach, promocjach i aktualnościach z życia Silva.
Sie 17

Polecany produkt: regulator MTDC V5

Regulator różnicowo-temperaturowy MTDC V5 pozwala kontrolować urządzenia solarne a także tradycyjne systemy grzewcze w łatwy i funkcjonalny sposób. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu regulatory tej serii są wydajne i wykorzystują nawet niepełne nasłonecznienie.
Lip 31

2018 rokiem nowości i zmian w Silva!

Ze względu na rosnące potrzeby i oczekiwania rynkowe, w ciągu 15 lat działalności nasza oferta została poszerzona o kolejne usługi i produkty. Stąd podjęliśmy decyzję, że jest to najlepszy czas, aby wprowadzić kilka zmian w identyfikacji i sposobie komunikacji firmy.
Lip 25

Lutowanie selektywne – najlepsza technologia w montażu przewlekanym THT

Rosnące oczekiwania oraz wymagania co do jakości montażu przewlekanego THT powodują, że metoda lutowania selektywnego z roku na rok zyskuje na znaczeniu. Nie dziwi więc fakt, że lutowanie selektywne ma zastosowanie w seryjnej produkcji urządzeń elektronicznych, gdzie wysoka precyzyjność połączeń i brak wad montażowych jest najważniejsza.
Cze 26

Silva Expert – nowoczesne szkolenia online dla instalatorów

Chcesz zdobyć nowe umiejętności, podnieść swoje kwalifikacje i być na bieżąco z nowościami produktowymi w Silva? Już niedługo ruszamy z bezpłatnym programem szkoleniowym dla instalatorów – Silva Expert.