kw. 08

ESBE dołączyło do naszej hurtowni instalacyjnej – hurtownia.silva.com.pl

Z dumą przedstawiamy nowe produkty marki ESBE które OD DZIŚ czekają na Ciebie w hurtowni instalacyjnej SILVA. Zapewniamy: niskie ceny natychmiastową wysyłkę wsparcie zakupowe i pozakupowe sprawdź teraz wejdź i zarejestruj się
mar 21

MagnaClean Micro: kompaktowy filtr magnetyczny do instalacji CO

Większość obecnie produkowanych kotłów posiada wąskie kanały wodne, a zalegające zanieczyszczenia ograniczają przepływ wody i zmniejszają efektywność cieplną instalacji. To z kolei przekłada się na większe zużycie energii, a tym samym koszty ogrzewania rosną. Dlatego każdy system grzewczy powinien być wyposażony w filtr magnetyczny do instalacji CO.
lut 29

Grupa pompowa solarna do regulacji obiegu w instalacji

Grupa pompowa to jeden z podstawowych elementów w instalacjach solarnych wyposażonych w kolektory płaskie lub rurowo-próżniowe. Zapewnia stały obieg glikolu, reguluje jego przepływ energii i stabilizuje ciśnienie w instalacjach kolektorów słonecznych. Grupa pompowa to kompaktowe urządzenie gotowe do podłączenia, zmontowane z podzespołów. W jej skład wchodzi pompa cyrkulacyjna oraz urządzenia regulacyjno-pomiarowe, takie jak przepływomierz, manometr, […]
sty 31

Sterowanie i regulacja instalacji solarnej za pomocą sterowników solarnych

Coraz częściej wybieramy systemy grzewcze pozyskujące i przetwarzające energię odnawialną. Bazowanie na takich źródłach ma korzystny wpływ na środowisko, ponieważ ogranicza emisję szkodliwych gazów, w tym przede wszystkim dwutlenku węgla. Innym powodem, dla którego warto się na nie zdecydować, są rosnące koszty paliw kopalnych. Instalacje solarne umożliwiają w sposób racjonalny gromadzić energię słoneczną, by zredukować […]
gru 30

Wszystkiego najlepszego w 2020 roku!

Czas na krótkie podsumowanie 2019 roku. Mamy nadzieję, że nowy rok okaże się dla Was tak samo pomyślny. Wszystkiego najlepszego!
gru 03

Internetowa hurtownia instalacyjna Silva.com.pl

Technika grzewcza, technika solarna, technika CWU - niezawodne produkty w najniższej cenie.
paź 31

2 listopada biuro Silva jest nieczynne

Informujemy, że w dniu 2 listopada 2018 roku nasze biuro będzie nieczynne. Zamówienia będzie można składać od poniedziałku, 5 listopada.
paź 10

Polecany produkt: kontroler XHCC

XHCC to ekstra duży kontroler grzewczy lub solarny, przeznaczony do rozbudowanych i złożonych systemów grzewczych z wieloma źródłami ciepła.
wrz 30

Usługi OEM – produkcja urządzeń elektronicznych pod Twoją marką

Usługi OEM w Silva, czyli produkcja urządzeń elektronicznych do systemów grzewczych, solarnych oraz grup pompowych pod Twoją marką. Na czym to dokładnie polega i jakie są zalety takiej współpracy?
wrz 04

Polecany produkt: regulator STDC

Regulator STDC z dwoma czujnikami temperatury umożliwia kontrolować zarówno systemy solarne jak i tradycyjne systemy grzewcze.