Silva Expert – nowoczesne szkolenia online dla instalatorów

Chcesz zdobyć nowe umiejętności, podnieść swoje kwalifikacje i być na bieżąco z nowościami produktowymi w Silva? Już niedługo ruszamy z bezpłatnym programem szkoleniowym dla instalatorów – Silva Expert.

Dla kogo są szkolenia online Silva Expert?

Silva Expert to fachowy program dla wykonawców systemów grzewczych, którzy chcą poznać innowacyjne rozwiązania instalacyjne tworzone w oparciu o technologię Silva Control. Każde szkolenie internetowe będzie zawierało lekcję wideo, materiały dodatkowe (np. prezentacje) oraz krótkie testy sprawdzające postępy w nauce. Szkolenia poprowadzą branżowi eksperci Silva Expert.

 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu Silva Expert?

Oprócz dostępu do praktycznej wiedzy na temat technik instalacyjnych systemów grzewczych, solarnych oraz ciepłej wody użytkowej, uzyskasz także wgląd do bezpłatnych materiałów szkoleniowych.

Ponadto dla najaktywniejszych uczestników szkoleń przewidzieliśmy możliwość zdobycia certyfikatu autoryzowanego instalatora, a także atrakcyjne rabaty (dostępne wyłącznie w programie Silva Expert) na produkty Silva Control do instalacji grzewczych, solarnych oraz CWU.

 

Jaki jest program szkoleń Silva Expert?

W pierwszych szkoleniach omówimy sterowniki solarne w teorii i praktyce. Przestawimy m.in. właściwe sposoby montażu, krok po kroku pokażemy konfigurację, a także omówimy kwestie użytkowania i serwisowania.

Szczegółowy moduł szkolenia zostanie przedstawiony wkrótce na stronie Silva Expert. Rejestracja na szkolenie będzie odbywać się online na naszej stronie w zakładce Silva Expert.

 

Weź udział w praktycznych szkoleniach Silva Expert

Aby wziąć udział w szkoleniu należy założyć konto na stronie Silva Expert – niedługo ruszamy z zapisami. Dołącz do naszego newslettera, żeby dowiedzieć się jako pierwszy o nowym szkoleniu. Skorzystaj z formularza dostępnego poniżej.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.