Usługi OEM - produkcja urządzeń elektronicznych pod Twoją marką

usługi OEM systemy solarne instalacje grzewcze pompy ciepła grupy pompowe Silva EMS service produkcja urządzeń elektronicznych

Czym są usługi OEM? OEM to skrót z języka angielskiego – Original Equipment Manufacture. Są to firmy wytwarzające komponenty lub gotowe produkty, które następnie są wprowadzane do sprzedaży przez innego producenta pod marką własną.

OEM w dosłownym tłumaczeniu oznacza „producent oryginalnego wyposażenia”. Firma świadcząca takie usługi może być jednocześnie producentem, oferującym produkty pod swoim brandem.

OEM nie musi ograniczać się wyłącznie do produkcji jednego gotowego produktu, identycznego dla każdego zamawiającego – w niektórych przypadkach zakres usług jest poszerzany, w zależności od zapotrzebowania i możliwości produkcyjnych wykonawcy.

To z kolei związane jest z wcześniejszym opracowaniem koncepcji produktu, prototypowaniem i testowaniem go. Przykładowo – do podstawowej wersji produktu, jakim jest urządzenie elektroniczne może zostać dodana wartość w postaci integracji produktu ze wskazanym oprogramowaniem.

uslugi-OEM-systemy-solarne-instalacje-grzewcze-pompy-ciepla-grupy-pompowe-Silva-EMS-service-produkcja-urzadzen-elektronicznych-lutowanie
Usługi OEM: produkcja urządzeń elektronicznych w Silva odbywa się z wykorzystaniem technologii THT (lutowanie selektywne) oraz SMT. Na zdjęciu widać urządzenie do lutowania selektywnego w naszym parku maszynowym – Ersa Ecoselect 2.

 

Usługi OEM – korzyści dla zamawiającego

  • Możliwość uzyskania komponentów lub gotowych produktów bez posiadania własnej linii produkcyjnej.
  • Obniżenie kosztów i zwiększenie wydajności produkcji.
  • Skrócenie czasu wdrożenia zlecenia produkcji i zmniejszenie zaangażowania zasobów ludzkich.
  • Optymalizacja okresu wprowadzenia nowego produktu na rynek ze względu na zastosowanie gotowego rozwiązania.
  • Możliwość dostosowania gotowego produktu (personalizacja, wartość dodana).

 

Usługi OEM w Silva

W ramach usług OEM oferujemy produkcję kompletnych systemów elektronicznych do pomp ciepła, instalacji grzewczych oraz solarnych – pod własną marką. Od kilkunastu lat dostarczamy gotowe produkty do różnych klientów, współpracując z wieloma firmami, zarówno z Polski jak i zza granicy. Posiadamy kompletną linię produkcyjną i zapewniamy wysoką jakość  – produkcja OEM odbywa się z wykorzystaniem technologii THT (lutowanie selektywne) oraz SMT.

 

produkcja-urzadzen-elektronicznych-EMS-service-silva.com.pl

PODOBNE WPISY

One thought on “Usługi OEM – produkcja urządzeń elektronicznych pod Twoją marką

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *