Dostarczamy profesjonalne
rozwiązania od 2003 roku

Dostarczamy profesjonalne
rozwiązania od 2003 roku


Jesteśmy producentem i dostawcą wysokiej jakości sterowników do systemów grzewczych, solarnych oraz CWU, grup pompowych oraz akcesoriów niezbędnych w każdej instalacji. Od początku działalności za cel stawiamy sobie ciągły rozwój, aby spełnić oczekiwania Klientów i móc oferować coraz szerszą gamę nowoczesnych produktów. Dzięki wieloletniej znajomości branży, proponujemy kompletne rozwiązania, gwarantujące najwyższy komfort użytkowania przy niższym zużyciu energii.

Projektujemy i produkujemy

Posiadamy własny dział projektowy, rozwojowy i badawczy, dzięki czemu oprócz produkcji automatyki i hydrauliki, od wielu lat z powodzeniem świadczymy również usługi EMS oraz OEM. W produkcji stosujemy nowoczesną technologię lutowania selektywnego za pomocą maszyny Ersa Ecoselect 2, dzięki której możliwe jest łączenie elementów przewlekanych z obu stron płytki PCB z zachowaniem odpowiedniego dla nich czasu lutowania. W efekcie nasze produkty nie posiadają wad w postaci niedolutowań oraz cechują się dłuższą żywotnością.

Dbamy o środowisko naturalne

Misją Silva jest udostępnianie gotowych rozwiązań, które są nie tylko funkcjonalne, ale także przyjazne dla środowiska. Nasze instalacje grzewcze, działające w oparciu o paliwa kopalne, umożliwiają w znacznym stopniu ograniczyć zużycie energii, dzięki nowoczesnej technologii i automatyzacji zarządzania systemem. Oprócz instalacji opartych na konwencjonalnych źródłach energii, oferujemy także automatykę i hydraulikę dedykowaną dla odnawialnych źródeł, to jest energii słonecznej i geotermalnej oraz biomasy. Ponadto w trosce o środowisko naturalne, stworzyliśmy własną farmę fotowoltaiczną, która wytwarza energię o mocy 1 MW.

Skontaktuj się z nami

BIURO OBSŁUGI KLIENTA
+48 (56) 686 70 87
biuro@silva.com.pl
Imię i nazwisko
adres email
numer telefonu
treść wiadomości

Projekt finansowany w ramach konkursu „RPKP.01.06.02 Dotacje dla innowacyjnych MŚP" „Wdrożenie innowacji procesowej w firmie SILVA MIKROELEKTRONIC HOLDING” Jest nam miło poinformować, że projekt SILVA MIKROELEKTRONIC HOLDING został dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 – Oś priorytetowa „Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu”; Działanie „Wspieranie tworzenia i rozszerzania zaawansowanych zdolności w zakresie rozwoju produktów i usług”.

  • Numer projektu: RPKP.01.06.02-04-0148/19
  • Wartość projektu: 1.327.960,89 złotych
  • Dofinansowanie projektu: 499.982,50 złotych